تصویر همکاران

شرکت هستی آرین تامین یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ است که  در سال 1389 تاسیس گردید و از سال 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی با تولید گروه محصولات چای، برنج و قند و شکر آغاز نمود. از سال 1395  فعالیت این شرکت با تمرکز بر گروه محصولات چای و ادویه ادامه یافته است.

با وجود فضای رقابتی شدید در این بازارها، هستی آرین تامین با تکیه بر سرمایه های انسانی توانمند، با انگیزه ومتعهد و همچنین تاکید بر ارزش آفرینی، در طی سالهای فعالیت خود توانسته است محصولات متنوعی را به بازار ارائه نماید و در این مسیر توانسته است رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را جلب نماید. این شرکت همواره تلاش می نماید تا با شناسایی و درک نیازها و انتظارات مشتریان، محصولاتی فوق العاده و بی نظیر تولید و به بازار عرضه نماید و در این راستا ارائه محصولات جدید، بی بدیل و متنوع را در دستور کار خود قرار داده است.

چشم انداز :

تبدیل شدن به کسب و کار یک میلیارد دلاری تا سال 1410

future

ماموریت :

ماموریت ما این است که نیازهای آشکار و پنهان مشتریان و مصرف کنندگان ملی و بین المللی را در حوزه مواد غذایی و آشامیدنی شناسایی کنیم و برای برآوردن آنها مطابق با زنجیره ارزش، محصولات و خدمات متنوع، با کیفیت و با ارزش ، ارائه نماییم به گونه ای که منجر به افزایش رضایت مشتریان و مصرف کنندگان، ارتقا سطح رفاه کارکنان و رشد  وسودآور ی مستمر  برای سهامداران گردد  و البته  این ماموریت  را با تکیه بر ارزشهایمان محقق می سازیم. 

گواهی نامه‌ها و افتخارات:

هفتمین تندیس زرین