برند : اویلا

برند اویلا در سال 1382 برای تولید محصولات غذایی خانوار ثبت گردید شرکت هستی آرین تامین در سال 1396 همکاری خود را با این برند برای تولید چایی متفاوت آغاز کرد و در سال 1397 وارد بازار شد.

چای اویلا با بسته بندی های لوکس، ترکیب مرغوب ترین انواع چای دنیا و کیفیت متفاوت از سایر رقبا در بازار می باشد. این نوشیدنی پرطرفدار جایگاه خود را در سبد کالایی منتخب مشتریان خود حفظ کرده است.

برند : فامیلا

برند فامیلا در سال 1384برای تولید محصولات غذایی خانوار ثبت گردید. شرکت هستی آرین تامین در سال 1392 تولید محصول چای با این برند را آغاز کرد، در سال 1397 در راستای توسعه محصولات خود با تولید ادویه جات فامیلا به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1399 جهت تکمیل محصولات خود دمنوش های میوه ای را اضافه کرد.

  • چای فامیلا با ترویج ایجاد نمودن ارتباط های متمایز برای اکثریت مصرف کنندگان ، دارای بسته بندی مناسب ، مطابق با استاندارد جهانی، کیفیت چای متنوع، مناسب با ذائقه های مختلف در ازای قیمت مناسب ارائه می گردد.
  • چاشنی های فامیلا ضمن تهیه از مرغوب ترین مواد اولیه ایرانی و خارجی مطابق با استانداردهای جهانی بصورت کاملا مکانیزه و بهداشتی عرضه می گردد.
  • دمنوش های فامیلا در بسته بندی های بسیار شکیل و مناسب، با قیمت مناسب با هدف ایجاد تنوع برای مصرف کنندگان در کنار بهبود سلامت جسم و روح در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
  • عصاره های فامیلا با هدف قراردادن بخشی از مصرف کنندگان که به دنبال ترکیبی از طعم خاص، سلامتی و سرعت در حاضر شدن نوشیدنی هستند محصول را به بازار معرفی نمود، محصولی سرشار از ویتامین های A,B6,D3,C,E یک نوشیدنی کاملا طبیعی و فوری و سلامت محور، که بسته به نوع محصول دارای انواع طعم لذت بخش می باشد با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد خود توسط تیم متخصص دانش بنیان برای اولین بار در ایران پیاده سازی گردید این محصولات عاری از هرگونه آلودگی و میکروب می باشند.

برند : کیمبال

این برند در سال 1388 ثبت گردید شرکت هستی آرین تامین همکاری خود را با این برند برای تولید محصولات خود در دی ماه 1398 آغاز کرد.کیمبال چای اقتصادی، دارای بسته بندی مناسب و کیفیت مناسب و با قیمت به صرفه ارائه می گردد.

برند : بلوط

تولید این محصول توسط شرکت هستی آرین تامین در سال 1397 آغاز شد محصولی با کیفیت مناسب ذائقه مردم ایران و قیمت بسیار رقابتی، تنوع طعم وقیمت مناسب در بازار عرضه می گردد.

برند : سانتین

شرکت هستی آرین تامین در سال 1397 تولید محصولات ادویه خود را با برند سانتین آغاز کرد ادویه جات سانتین با عطر و طعم های جذاب خود جایگاه خاصی در بین مشتریان خود دارد